IP: oyna.provanas.com

Kopyalamak için IP'ye tıkla

Oyunu nasıl yükleyebilirim?

Oyuna girebilmek için öncelikle oyunu indirmeniz gerekmektedir. Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. İndirdikten sonra oyunu açabilirsiniz.

Provanas'a nasıl girerim?

Oyunu indirdikten sonra oyunu açın ve Çok oyunculu (Multiplayer) kısmına gelin. Sunucu ekle (Add Server) kısmına tıklayın ve ip adresine oyna.provanas.com adresini girin.

İşte Provanas'ın hikayesi...

30 Temmuz 2014 yılında Survival Orman 1.7 versiyonu ile Minecraft sunucu hizmeti vermeye başladı. Deneyimli, adaletli ve 7/24 destek sunan kadrosu ile hizmet vererek kısa zamanda oyuncuların gönlünde taht kurdu. İlk 1.8 Survival ile oyuncuların beğenisini toplayıp hemen ardından gelen Aincrad 1.8 sayesinde orjinal Skyblock deneyimiyle oyunculara farklı deneyimler sundu.

İşte Provanas'ın hikayesi...

Amansız bir pvp deneyimi için türünde ilk Skyblock ile pvp konseptini birleştiren SkyPvP oyunu açıldı. Ardından farklı ekonomisi ve zengin içerikleriyle Survival Vadi ile yoluna devam etti. 2020 yılında hikayeli oyun serileri ile ezber bozan bir Skyblock deneyimi olan Avalon açıldı. İçerisinde özel minyonlar, koleksiyonlar, ve yetenekler ile oyunculara daha farklı ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunacak maceranın kapılarını araladı. 2021 yılında tek bir blok ile kendi adanızı geliştirmenizi konsept olarak ele alan Tekblok bölümünü oyuncularla buluşturdu.

Provanas'ta neler var?

Towny, Vadi, Aincrad, Avalon, Tekblok, BoxPvP ve SkyPvP ile birden çok oyun modu Provanas ekibi tarafından sizler için hazırlandı ve geliştirilmeye devam ediyor. Daha fazla zaman kaybetmeden Provanas ailesine katıl ve bu eşsiz deneyimi bizimle birlikte yaşa!

Maceraya atılmaya hazır mısın?

Ücretsiz indir